Порошенко окреслив план для подолання наслідків пандемії

Антикризовий штаб при президентові має працювати за участі урядовців та представників парламенту. Пріоритетні завдання – забезпечення медичних працівників, захист людей пенсійного віку і термінові антикризові економічні заходи.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Про це заявив п’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко. Про перебіг дискусії на розширеній нараді у парламенті на своїй сторінці у Facebook написала співголова фракції "ЄС" Ірина Геращенко.

Вона зазначила, що уряд подав дуже розбалансовані пропозиції, ідею створення стабілізаційного фонду, в якому мова не так про підтримку медицини і лікарів, як про виплати зовнішніх боргів.

У пріоритеті – літні люди, медики та економіка: Порошенко окреслив план для подолання наслідків пандемії

"Порошенко визначив позицію "Європейської солідарності" – антикризовий штаб при президентові має працювати за участі урядовців і депутатів, пріоритет має бути – захист літніх людей, медиків і захист економіки. Катастрофа відбувається з компенсацією ПДВ, яке знову, як в часи Азарова, коригується в ручному режимі. Ми категорично проти зняття статей підтримки фермерів", – написала Геращенко.

Політикиня наголосила, що потрібно разом боротися з підвищенням цін, зокрема, на продукти.

"Держава має тут захистити найбідніших, найнезахищиненіших, через створення продуктового фонду для стабілізації цін на найнеобхідніші продукти. Також П. Порошенко виступив з ініціативою зеленого коридору і повітряного мосту для доставок гуманітарної медичної допомоги для боротьби з короновірусом", – повідомила Геращенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, фракція "Європейська солідарність" закликала владу до конструктивної співпраці і зажадала ухвалити законопроект Ніни Южаніної, який допоможе перерозподілити понад 13,5 млрд грн з лобістських статей видатків влади і непріоритетних закупівель на протидію коронавірусу.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/poroshenko-okresliv-plan-dlya-podolannya-naslidkiv-pandemii.htm”