У Чернівцях затримали неадекватного чоловіка, який стрибав на даху автівки

У Чернівцях затримали неадекватного чоловіка, який стрибав на даху автівки
У Чернівцях затримали неадекватного чоловіка, який стрибав на даху автівки.

Про це повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на керівника управління патрульної поліції Буковини Артура Шкроба.

Об этом сообщает Руспрес

У Чернівцях співробітники патрульної поліції затримали чоловіка, який стрибав на даху автомобіля.

"Учора на спецлінію "102" звернувся громадянин та повідомив, що в одному з дворів чоловік з явними ознаками алкогольного сп’яніння поводить себе неадекватно. Прибувши на місце, до поліцейських звернувся заявник та повідомив, що сусід забрався на дах його автомобіля, поводив себе неадекватно та стрибав. У результаті таких дій автомобіль зазнав пошкодження", – повідомив Шкроб.

На момент прибуття працівників патрульної поліції правопорушник знаходився в себе у квартирі. Інспектори намагалися з’ясувати причину таких дій, але під час розмови громадянин поводився агресивно, виражався нецензурною лайкою, намагався вчинити бійку, через що і був затриманий.

На 42-річного громадянина складено сім адміністративних матеріалів. Надалі остаточне рішення щодо притягнення до відповідальності прийматиме суд.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/chernovtsy/item/53854-у-чернівцях-затримали-неадекватного-чоловіка-який-стрибав-на-даху-автівки.html”