«В ізоляції вся лікарня». В Голосі заявили про критичну ситуацію з коронавірусом у Тернопільській області

REUTERS/Valentyn Ogirenko

Об этом сообщает Руспрес

Депутат назвала критичною ситуацію з коронавірусом у Тернопільській області

REUTERS/Valentyn Ogirenko


Народний депутат від Голосу Юлія Клименко заявила, що в Монастириському районі Тернопільської області зараз критична ситуація зі спалахом коронавірусу.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це депутат написала у Facebook.

«Уже четвертий підтверджений діагноз, одна людина померла. Із хворими контактувало не менш як 500 людей, зокрема всі священники району, які тиждень правили служби у храмах», — написала вона.

За словами Клименко, з трьома хворими контактували сімейні лікарі і у двох з них проявляються симптоми коронавірусу.

«Від сьогодні в ізоляції вся лікарня, бо одна з працівниць, яка хворіла 3 тижні, має підтверджений діагноз. Лікарів не відпускають додому», — написала вона, додавши, що лікарня недостатньо забезпечена, немає тестів та штучної вентиляції легенів.

Читайте також:

Чи можна гуляти під час карантину та чи очікувати покращення ситуації з COVID-19 улітку. Інтерв’ю НВ з авторитетним вірусологом

25 березня в Тернопільській області зареєстрували ще два випадки зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих зросла до восьми.

Нагадаємо, що в інфекційному відділенні Тернопільської лікарні швидкої допомоги зареєстрований перший випадок смерті від COVID-19.

В Україні — 113 підтверджених випадків COVID-19. Чотири людини померли.

Випадки захворювання COVID-19 вже виявлені в 13 областях і Києві.

Через поширення коронавірусу на всій території України ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів, до 24 квітня 2020 року.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/klimenko-nazvala-situaciyu-z-koronavirusom-u-ternopilskiy-oblasti-kritichnoyu-novini-ukrajini-50077947.html”