Коронавірус: Вісім країн припиняють поштове сполучення з Китаєм, ВООЗ повідомляє про безпечність посилок


Всесвітня організація охорони здоров’я не вводить жодних обмежень на переміщення товарів через кордони і міжнародну торгівлю, а також повідомляє про безпечність посилок. Незважаючи на це, за даними The Japan Times, вже дев’ять країн заявили про припинення поштового сполучення з Китаєм у зв’язку з епідемією.

Об этом сообщает Руспрес

"Люди, які отримують посилки з Китаю, не схильні до ризику зараження… Жодних доказів, які б свідчили про ризик поширення коронавірусу через товари, наразі не зафіксовано. У офіційних призначених поштових операторів-партнерів Укрпошти всі відправлення проходять сувору перевірку, рентген-догляд, заборонені чи небезпечні речі не приймаються та не випускаються за кордон. Вони діють відповідно до норм Всесвітнього поштового союзу та ВООЗ", — йдеться у повідомленні, опублікованому пресслужбою "Укрпошти".

Зазначається, що у зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на не визначний термін, приймання усіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено.

"Всі виправлення прийняті до 11 лютого будуть доставлені, однак загальні терміни доставки поштових відправлень можуть бути змінені", — зазначає "Укрпошта".

Незважаючи на повідомлення ВООЗ, Данія, Грузія, Греція, Румунія, Сербія, Сінгапур та Іспанія вже повідомили Всесвітній поштовий союз (ВПС) про припинення поставок листів і посилок.

Швейцарія публічно заявили, що тимчасово не будуть відправляти пошту, призначену для Китаю.

Крім того, поштове агентство США повідомило, що частково призупиняє сполучення — США більше не будуть обробляти поштові перевезення в Китай з інших країн.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила спалах коронавірусу 2019-nCoV "надзвичайною ситуацією в області суспільної охорони здоров’я, що має міжнародне значення". У ВООЗ побоюються, що вірус потрапить на територію країн зі слабкою системою охорони здоров’я.

Вперше цей коронавірус діагностували у грудні минулого року. Новий коронавірус став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина.

Влада КНР запровадила жорсткий карантин в Ухані та інших містах, де зафіксовано спалах захворювання. Вильоти туристичних груп з Китаю припинені.

Китайський коронавірус швидкими темпами поширюється в усьому світі. Редакція DT.UA зібрала найважливішу інформацію, пов’язану з небезпечним захворюванням.

Докладніше про коронавірус читайте в матеріалі Лідії Суржик "Академік Володимир Широбоков: "Мікроби не прощають легковажності".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/koronavirus-dev-yat-krayin-pripinyayut-poshtove-spoluchennya-z-kitayem-vooz-povidomlyaye-pro-bezpechnist-posilok-338430_.html”