Tesla може позбавити українців своїх електромобілів: що вирішив автовиробник

Компанія Tesla почала дистанційно відключати функцію швидкісної зарядки для електромобілів, які потрапляли в ДТП та були відновлені після аварії.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє Electrek. За даними одного з американських дилерів, Tesla доповнила правила користування електромобілями рядком "підтримка станцій Supercharger і швидкісних станцій зарядки інших мереж на відновлених електромобілях Tesla була відключена назавжди".

Електромобіль Tesla після аварії

Електромобіль Tesla після аварії

electrek.co

Новини
Tesla раптово відкликала тисячі електромобілів через небезпечний прихований дефект

У Tesla відзначили, що компанія залишає за собою право деактивувати можливість швидкісної зарядки на будь-якому електромобілі бренду, який вважатиме небезпечним. Якщо ж буде з’ясовано, що третя сторона внесла в такий електромобіль модифікації, які все ж дозволять заряджатися на швидкісних зарядках в обхід заборони, то Tesla може подати на таких умільців до суду для отримання компенсації.

Також автовиробник попередив, що одного разу внесений до списку електромобілів екземпляр вноситься туди назавжди і цей статус не може бути змінений згодом.

Відзначимо, що різниця в часі між зарядкою на швидкісній або побутовій зарядці для електромобілів Tesla з ємним акумулятором може бути разючою – на Supercharger V3 потужністю 250 кВт батарея повністю заряджається всього за півгодини, а ось від побутових розеток процес може йти більше доби.

Варто також нагадати, що в Україні велика частина придбаних Tesla є вживаними електромобілями. Бажаючи максимально заощадити, українці купують пошкоджені після аварій або затоплень Tesla, які потім відновлюються місцевими умільцями.

Такі екземпляри і раніше мали проблеми з оновленням прошивки по повітрю через недійсні сертифікати, оскільки Tesla виключала їх із списку підтримуваних автомобілів, тепер же ситуація стане ще гіршою. Так, рішення компанії може серйозно стурбувати існуючих і потенційних власників електромобілів.

Раніше OBOZREVATEL писав, що Tesla навчить свої електромобілі виживати на дорогах України.

Будь у «зеленому» тренді: слідкуй за нашими новинами в Telegram

Читайте всі новини по темі "Електротранспорт" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/transport/tesla-mozhe-pozbaviti-ukraintsiv-svoih-elektromobiliv-scho-virishiv-avtovirobnik.htm”