З’явився переклад того, як Білий дім готував розмову Трампа з Зеленським


Українська урядова інформаційна агенція "Укрінформ" опублікувала повний переклад оприлюдненого у Сполучених Штатах листування між високопосадовцями в межах розслідування Палати представників

Про це повідомляє Еспресо.TV. Об этом сообщает zdolbuniv.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Подаємо неофіційний повний переклад листа членів комітетів Палати представників та доданих до нього фрагментів листування між чиновниками", — зазначають в "Укрінформі".

Продовження ТУТ.

  • Як вже повідомлялося, члени трьох комітетів (з розвідки, нагляду та реформ, із закордонних справ) Палати представників США звернулися з листом до Конгресу США із закликом засудити президента Трампа, який нібито використовував тиск на Україну у власних політичних цілях. Для аргументації провини глави Білого дому та його Адміністрації вони оприлюднили частину текстових повідомлень, якими обмінювалися колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, постійний представник США при ЄС Гордон Сонланд, адвокат Трампа Рудольф Джуліані, помічник Президента України Андрій Єрмак.
  • Обмін текстовими повідомленнями відбувається за кілька днів до відомої телефонної розмови Дональда Трампа та Володимира Зеленського 25 липня та після неї.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/zyavyvsya_pereklad_togo_yak_bilyy_dim_gotuvav_rozmovu_trampa_z_zelenskym”