У Луцьку відбудеться квест англійською мовою


У рамках тижня Глобального Страйку за клімат у Луцьку проведуть квест англійською мовою, метою якого є ознайомлення молоді із глобальними проблемами планети та способами їх вирішення, – повідомляє молодіжна громадьська організація ФРІ Луцьк. Об этом сообщает svidomit.in.ua со ссылкой на СМИ.

Пізнавально-розважальний квест про ЦСР «А що далі? What is next?» проходитиме 22 вересня з 15.00 по 18.00. Місце збору та утворення команд – поруч з Молодіжним центром Волині (вул. Градний узві, 5).

Учасники мають пройти попередню реєстрацію за посиланням.

Квест складається з 17-ти станцій, що відповідають кожній з Цілей Сталого Розвитку. На кожній станції команда має виконати завдання або пройти випробування. Після проходження усіх станцій команда відправляється до фіналу, де найкращі отримають подарунки.

Організовує захід команда луцького осередку ВМГО «ФРІ» − ФРІ Луцьк.

Подія у Facebook.

Сторінка у Facebook ФРІ Луцьк.

17 Цілей Сталого Розвитку створені, щоб покінчити з бідністю, захистити планету, забезпечити мир і процвітання для всіх людей у світі, зупинити негативні кліматичні зміни, зменшити економічну нерівність, вводити інновації, стале споживання, мир і справедливість.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/u-lutsku-vidbudetsia-kvest-anhlijskoiu-movoiu/”