Одесита, який по-звірячому порізав власну дружину в ліфті, заарештували без права внесення застави

Коли закривавлена ​​жінка впала на підлогу кабіни ліфта, чоловік вирішив, що довів злочин до кінця і зник...

Об этом сообщает uagolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

У п’ятницю, 13 вересня, Київський районний суд Одеси обрав запобіжний захід громадянинові України, уродженцю Іраку Фейсалу Хазалу Гелані, який намагався вбити свою дружину в кабіні ліфта, передають Патріоти України з посиланням на Факти.
За клопотанням прокурорів 55-річний чоловік узятий під варту.
«Під час сварки в ліфті він дістав ніж, який приніс з собою, і почав завдавати їм ударів дружині — в область ніг, живота і шиї. Коли закривавлена жінка впала на підлогу кабіни ліфта, чоловік вирішив, що довів злочин до кінця і зник», — підкреслили представники звинувачення.
В ході судового засідання підозрюваний визнав свою провину лише частково. Він заявив, що в той день дійсно прийшов в будинок своячки, щоб зустрітися з дружиною, з якою вони напередодні посварилися і жили окремо. «Побачивши мене біля ліфта, вона відразу почала кричати. Я дістав ніж і сказав їй замовкнути. Різати не хотів», — стверджує обвинувачений.
На питання прокурора, чому не викликав швидку і кинув спливати кров’ю дружину, Гелан відповів, що злякався і тому, мовляв, утік.

В якості запобіжного заходу обрано утримання в СІЗО без права внесення застави.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/odesyta-iakyi-po-zviriachomu-porizav-vlasnu-druzhynu-v-lifti-zaareshtuvaly-bez-prava-vnesennia-zastavy-295296.html”