ХАСИД З УМАНІ ПРИДБАВ БЕЗПІЛОТНИК ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ

Безпілотник для військових придбав хасидський бізнесмен Рафаель Тубул. Волонтери планують створити платформу для будівництва таких апаратів в Умані. Про це пише видання "Вечірня Умань".

Останні десять років Рафаель Тубул проживає в Умані. Для бійців зони АТО бізнесмен придбав безпілотника, вартість якого півтори тисячі доларів.

– Я живу в Україні, вона стала для мене рідною країною, – говорить Рафаель Тубул. – Не можу дивитися як її руйнує війна. Тому вирішив допомогти бійцям Сходу та придбав для них безпілотника. Надіюся, що завдяки йому буде врятовано не одне солдатське життя.

Хасидський бізнесмен звернувся до Центру допомоги бійцям Сходу, який очолює Роман Похольчук. Він доставляє військове обладнання, їжу та теплі речі бійцям АТО.

— Для розвідки такий літак буде безцінним. Він зможе врятувати не одне солдатське життя, – говорить волонтер. – Зараз ми готуємо платформу, де зможемо будувати такі безпілотники самостійно. Нам дуже потрібні волонтери та спеціалісти, які готові навчати на навчатися будівництву літачків. Це суттєво знизить вартість безпілотників, і ми зможемо передати ще не один літаючий апарат в зону АТО.

 

http://vikka.ua/novini/60425-hasid-z-umani-pridbav-bezpilotnik-dlya-ukrainskih-vijskovih.htm